Motto: „Děti si mohou hrát, rodiče mají žít!“

Reference

Reference klientů využívajících dětský klub v Praze.

Reference klientů využívajících coworking v Praze.

Reference klientů využívajících dílničku v Praze.

Reference klientů využívajících tanečky s Jančou v Praze.

Reference klientů využívajících narozeninové oslavy v Praze.

Reference na příměstské tábory.

Dlouho jsem hledala aktivitu s dcerkou, která by bavila obě strany. Dcerka je velmi společenská a já si ráda odpočnu od aktivit s ní a vyřídím své nejrůznější resty, emaily a práci. Dcerka je ve společnosti jiných dětí s hlídáním a já vidím, že je vše v pořádku a můžu si v klidu vyřídit své záležitost. A zároveň kdykoliv mě potřebuje může za mou přijít ke stolu. Vřele doporučuji všem rodičům, kteří se trápí po večerech s prací, kdy děti spí. Posezení Vám zpříjemní drobným občerstvením a když je hezké počasí díváte se na děti od stolu jak si venku hrají.

S pozdravem, Gabriela Polívková

Dobrý den!
Podařilo se nám umístit syna do dětské skupiny, takže novou chůvičku nebudeme nyní potřebovat. Děkujeme mnohokrát, chůvičky od Vás se vždy staly součástí naší rodiny...

Srdečně, D. Sirová

Dobrý den,
chtěla bych Vám za vše poděkovat. Po uklidnění situace Covid19 jsem zůstala doma, omezila jsem práci. Děkuji za vše.

Dobrý den.
Velice si vážím Vaší práce a toho jak nádherně dokážete připravit a vypracovat plán i podmínky pro práci chůvičky. Vůbec jsem netušila že jsou ještě takoví lidičky jako Vy. Vím že bych měla psát k věci,ale musela jsem Vám toto říci. Líbí se mi jak vše máte dokonale připravené. Pracuji s dětičkami velice dlouho,ale vždy jsem si musela podmínky připravit sama. Nevím jak Vám zaslat vyplněný formulář,ale někoho přes den poprosím o radu. Přeji hezký den.

Lada Šťastná

Díky za krásné přání a aby všem bylo krásně, posílám Vám Anděla... Vy jste pro mnohé takový ochranný anděl.

Vlaďka Rytířová

Dobrý deň, Dakujem moc. Hlídání dopadlo úplně v pořádku a som moc spokojená.

S pozdravom Lucia Škandíková

Dobrý den. Moc Vám děkujeme za hlídání. Paní byla moc šikovná a zvládla to krásně. Hlídání probíhalo 2 hodiny

S pozdravem, Olena Bilous

Dobry večer, dekuji, se vším spokojenost z naší strany, Lucka je moc šikovná

S pozdravem, Pavla Sojkova

Dobrý den,moc děkuji za rychlou odpověď i za vstřícné jednání. Velmi si vážím Vaší rychlosti a ochoty mi pomoci při hledání chůviček.

Dobrý den, paní Kohoutová, rozhodli jsme se s manželem, že již nebude potřebovat pomoc, již jsme se zabydleli a vše začínáme zvládat. Se službami a komunikací s Vámi jsme byli velice spokojení a opravdu děkujeme!

S pozdravem, Ing. arch. Kateřina Landová

Byli jsme moc spokojeni s agenturou TEJA, protože nám zajistila velice spolehlivou a velice milou chůvičku Vlaďku. Bylo na ní 100% spolehnutí, vždy přijela přesně a naše Maruška ji měla moc ráda.

Doc. Daniel Heider, Ph.D.

S agenturou TEJOU jsem maximálně spokojená, profesionální a férové jednání, skvělá komunikace s pí. Terezou Kohoutovou, Dis. Nesetkala jsem se doposud s žádným problémem.

Kateřina Bošková

Seznámení s paní Terezou Kohoutovou a agenturou Teja probíhalo velmi kladně a v příjemném prostředí. Paní Tereza je velmi příjemná, přátelská, zodpovědná ale i profesionální a kreativní a vždy se snaží vyjít vstříc. Spolupráce s ní je pro mne jedna radost. Komunikace,rychlost reagování na mé dotazy a na požadavky je vždy blesková. Kéž bych se do konce života setkávala už jen s takovými fajn lidmi a super ženami jako je paní Tereza Kohoutová. :)

Tereza Ch.

Pod Agenturou Teja jsem pracovala dohromady cca dva roky jako chůva, paní Tereza Kohoutová byla vždy vstřícná a ochotná se domluvit a vše vyřešit tak, aby to bylo dobře pro všechny strany. Na tuto dobu ráda vzpomínám a mohu doporučit. Až někdy budu potřebovat, rozhodně se nebudu bát na ni obrátit.

Bára Nejezchlebová

S Agenturou Teja plyne práce v pohodové atmosféře. Nikdy na mě nebyl vyvinut žádný nátlak, vždy jsme spolu perfektně vycházely. Když jsem byla na ÚP, maximálně mi Agentura vyšla vstříct, co se týká potvrzení o přivýdělku a doplnění smlouvy. Komunikace s vedením je vždy na výborné a slušné úrovni. Věřím, že to takto i zůstane dále, nejsem problémový člověk. Vždy se s každým domluvím.

Dobrý den, se slečnou Stehlíkovou jsme maximálně spokojení. Umí pracovat s malými dětmi. Je velmi zodpovědná, příjemná a syn je s ní moc rád.

Hana Kubíčková

Dobrý den paní Kohoutová,chtěli bychom ukončit spolupráci s vaší agenturou z důvodu narození druhého potomka.  Až budeme potřebovat zase nějakou pomoc s hlídáním, tak se na Vás určitě obrátíme.

Zpětná vazba na slečnu Stehlíkovou: Maximální spokojenost, spolehlivá s velmi dobrým vztahem k dětem. Malý syn si ji velmi oblíbil a vždy na ni čekal u dveří. Vždy vymyslela novou hru a dítě dokázala maximálně zabavit nějakou kreativní činností. Kdyby bylo třeba, tak bychom dali rozhodně doporučení na slečnu Stehlíkovou

S pozdravem Hana Kubíčková

Dobry den, u hlidani Luckyho probiha vse v naprostem poradku, slecnu si moc oblibil, slecna je velmi ochotna a ve vsem mi vychazi vstric. Idealni clovek pro nas oba, lepsiho cloveka jsem si nemohl prat. :) Moc dekuji

Dobrý den. S Katkou sme boli maximalne spokojni, velmi mila, ochotna, deti si ju rychlo oblubili :)

Dakujeme, Maroš Žulevič

Dobry den, všetko je poriadku. Teri je zlata a spolahliva,sme snou velmi spokojni.

Dobré ráno, paní Hrušková je zodpovědná a spolehlivá osoba na svém místě. Byla jsem spokojená.

JH

Se službami agentury Teja jsme byli moc spokojeni, domluva a emailová komunikace byla naprosto bez problémů a měsíční vyúčtování služeb se shodovalo s předem domluvenými cenami. Naši dvou a půl roční dceru hlídala slečna Lucie Lebedová, která byla vždy spolehlivá (nikdy nezapomněla přijít na předem domluvené hlídání), dochvilná (dokonce chodila vždy o něco dříve) a sympatická (naše rodina včetně dcery si ji moc oblíbila). Taky oceňuji její flexibilitu v domluvě termínů. Nikdy se nám nestalo, že by situaci nezvládla a volala nám, aby jsme dorazili dříve než jsme počítali. Agenturu Teja a rovněž chůvu Lucku všem maminkám vřele doporučuji.

RNDr. Pavla Sojková, PhD.

S Agenturou Teja jsem spolupracovala přes rok a byla jsem velice spokojena. Na začátku naší spolupráce mě pani Kohoutová seznámila se všemi podmínkami, vše mi bylo vždy srozumitelně vysvětleno a každý dotaz zotpovězen, smlouvy byly také vždy jasné a konkrétní. Před každým hlídáním jsem dostala přesné informace a bylo jen na mně, zda mi podmínky vyhovují či nikoliv. Podle mého názoru je pani Kohoutová velice solidní, slušná, diskrétní, jedná vždy na rovinu, nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Myslím si, že svoji práci dělá velice dobře a od srdíčka a to je asi to nejdůležitější, protože se jedná o to nejcenější co máme a to jsou naše děti. Děkuji moc Agentuře Teja za spolupráci.

Iveta Skalická

S chůvičkou jsem nad míru spokojená. Především i proto, že se nenechá vykolejit, když zrovna malá Klárka nemá náladu. Většinou je Klárka hodná, ale prostě se stane, že je protivná (rostou zuby a podobně). Oceňuji, že si spolu zpívají, aktivně si hrají a teď, když Klárka začala trochu chodit, že spolu ťapkají i venku (jednou se stalo, že jsem neměla k  dispozici kočárek). Domluva je bezproblémová, píšeme si SMS, když je něco urgentního, zavoláme si. Takže vážně spokojenost. Kéž by to tak vydrželo co nejdéle (teď mluvím spíš o její škole-maturitě, o prázdninách… to je ještě daleko, ještě jsme se nedomlouvaly, jak to bude tehdy). Simča Bíchová má srdce plné lásky. A děti to poznají. Naše Klárka si ji zamilovala od první chvíle. Vždy k nám jezdila včas a pohotově reagovala na zprávy či změnu potřeb hlídání. Aktivně si s Klárkou hrála a učila ji o světě. Četly si z knížek, malovaly, zpívaly si a chodily na procházky. Když se poprvé setkaly, Klárce byl teprve rok, přebalování nebyl problém. Všimla jsem si, že Simona do svého hlídání také zahrnuje pohybové hry, to mě potěšilo. Je s dítětem trpělivá, nejprve pozoruje, co dítě potřebuje, a podle toho uzpůsobí činnosti. Svěřili jsme jí Klárku i na večer, kdy bylo potřeba ji nakrmit, vykoupat a uložit ke spánku. Několikrát za celou dobu hlídání (půl roku) se stalo, že si Klárka na Simonu vzpomněla uprostřed noci a ptala se „Kde je teta?“ až tak se na Simču těšila.

Jsem ráda, že jsem kontaktovala agenturu Teja a díky tomu našla chůvu na hlídání naší Klárky. Je praktické moct si vybrat chůvu z výběru podle profilů – tedy podle dodaných materiálů. Paní Kohoutová se velmi snažila, abychom někoho našly – a rozhodně to nebylo jednoduché, protože bydlím ve vzdálenější vesnici, chůva tedy musela vždy dojíždět.

S agenturou Teja jsem spolupracovala od ledna 2017 do května 2018. Velice oceňuji pohotovost a individuální přístup, se kterým mi byla vybrána a nabídnuta vhodná chůva. Několikrát se stalo, že mi paní Kohoutová dokázala sehnat chůvu doslova ze dne na den. Během roku a půl se u nás vystřídalo asi pět chůviček. Všechny byly ochotné, milé, dochvilné a snažily se přizpůsobit mým požadavkům ohledně hlídání dětí. Laskavý vztah k dětem byl samozřejmostí. Jmenovanou agenturu mohu jen doporučit.

Jana Rybáková

S pí. Sedmíkovou jsem byla naprosto spokojena a touto cestou bych Vám oběma chtěla poděkovat za pomoc a spolupráci.

S pozdravem,Vondráková

Byla jsem spokojena, nalezení výborné chůvy v místě bydliště proběhlo velmi rychle, vyúčtování vždy bez problémů.

Velká spokojenost, vždy jsme se domluvily, malý chůvu miloval. Paní je milá, ochotná a vstřícná.

Ráda bych poděkovala agentuře Teja, za zprostředkování spolupráce s naší chůvou. Slečna Klára je mladá, svědomitá a úžasná. Byli jsme spokojení jak s ní, tak s agenturou, která nám ji našla v hodně krátké době, jelikož jsme se jak se říká rozhodli "za pět minut dvanáct",že to prostě bez chůvy nezvládneme. Ještě jednou naše velké díky. Dcera si chůvu rychle oblíbila a bylo jí a i nám hodně líto, když jsme nám pak naše spolupráce skončila. Určitě bych jak chůvu, tak i agenturu doporučila i ostatním. Vše bylo perfektní, bez chybičky.
Děkujeme.

S pozdravem, L. Brejchová

Vážená paní Kohoutová,

ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za perfektní spolupráci. Mé sepsané reference můžete zveřejnit na Vašich webových stránkách pod mým jménem.

Když jsem byla po porodu druhého dítěte, najednou toho na mně bylo moc. Starost o domácnost o dvě malé děti, měla jsem pocit, že nic nestíhám, byla jsem vyčerpaná, unavená a neměla čas na nic jiného.

V tu chvíli mně napadlo poohlédnout se po nějaké paní, která by mi pomohla s úklidem domácnosti. Oslovila jsem agenturu Teja. Společně jsme vybrali slečnu studentku, která byla velmi milá, pracovitá. Na všem jsme se domluvili, slečna u nás uklízela podle mých potřeb a já mohla s dětmi chodit ven na procházky. Když jsem přišla domů bylo vše hotovo. Manžel mi dal za pravdu, že to stálo za to. Když jsem už péči o domácnost zvládala sama, domluvila jsem se se slečnou na občasné hlídání mých dětí. Vše zvládla na jedničku. Děti si jí zamilovaly a vždy se těšiliy až zase přijde. To jsou mé zkušenosti. Agenturu Teja mohu jen doporučit.

Turková

Jsem spokojená s přístupem paní Kohoutové, v krátké době dokázala najít chůvičku, která byla ochotná hlídat téměř na plný úvazek. Vše probíhalo rychle a profesionálně.

V Č. Budějovicích, Hana Procházková

Paní Kohoutová,

chtěla bych Vám i agentuře velmi poděkovat za spolupráci a pomoc s hlídáním našich děvčat. K dnešnímu dni ukončuji dohodu o hlídání. Podařilo se nám domluvit dlouhodobou službu u charity.

Přeji Vám krásné dny a mnoho spokojených rodičů, s pozdravem

Karla Matlášková

S Agenturou Teja jsme spolupracovaly při konání Závodů kočárků v dubnu 2014 v Českých Budějovicích a Agenturu můžeme jen a jen doporučit. Domluva s paní Bc. T. Kohoutovou, DiS. byla úžasná, paní Kohoutová je velmi vstřícná, ochotná… Na akci jsme měli k dispozici celkem 5 chůviček a se všemi maximální spokojenost. Všechny byly moc milé, aktivní. No a co je nejdůležitější – nadšené děti! Po závodech se k nám od rodičů dostávalo samých kladných ohlasů a proto všechno s Agenturou budeme velice rádi spolupracovat i v budoucnu :-)

Za celý tým pořádající Závody kočárků 2014 v Č.Budějovicích

Ing. Alice Stifterová

Chůvička bezvadná. Pomohla jste mi, jak jsem potřebovala. Děkuji.

Churaňová

Dobrý den, paní Kohoutová,

včera proběhlo první hlídání slečnou Viktorovou a bylo to v úplném pořádku. Jsme s manželem velmi spokojení s Vaší volbou.
Děkuji za vaši pomoc :-)
S pozdravem

Lucie Novotná

Milá paní Kohoutová,

Slečna Viktorová byla stejně příjemná a zvládla své úkoly stejně výborně jako předchozí chůvičky. Děkuji Vám a těším se zase, že využiji Vaši službu.

Churanová

Hledala jsem paní na hlídání pro mého tehdy 6-ti měsíčního chlapečka k hlídání od 10 měsíců. Agentura mám zprostředkoval a schůzku s chůvou paní Annou, která k nám nyní chodí podle potřeby na cca 3-7 hod během dne. Jsme velmi spokojeni, jako učitelka z mateřské školky se našemu synovi plně věnuje a uplatňuje své pedagogické zkušenosti. Ven chodí za každého počasí, na procházky, na hřiště či zahradu. Zpívá mu, čtou si a samozřejmě hrají. Syn ji má velmi rád, když přijde na hlídání mohu v klidu odejít do práce.

Veronika Uvírová Borková

Děkuji agentuře Teja za vstřícný a milý přístup při domlouvání hlídání našich dvou malých ratolestí. Dohodu jsme řešily telefonicky a následně vše doladily mailem – naprosto skvělá komunikace. "Hlídací teta" byla úžasná! :-) Usměvavá, pohodová osoba, která si naše děti okamžitě získala.
Děkuji a ráda Vašich služeb opětovně využiji.

K. Kubálková

Dobrý den Terezo,

moc děkuji za Vámi zaslané požadavky, už jsem je četla na Vašich webových stránkách. Musím Vás pochválit, jak to máte krásně a do nejmenšího detailu propracované. Děkuji za důvěru a těším se na brzkou shledanou.
S pozdravem

Maislová

Dobrý večer paní Kohoutová,

děkuji za informace a hlavně pohotovou pomoc. Se slečnou Morovou jsem moc spokojená. Ještě jednou děkuji.

L. Křenková

Dobrý den,

chtěla informovat o tom, že jsem velice spokojená s kvalitou a rychlostí poskytnuté služby, slečna je velice spolehlivá, proto bych ráda pokračovala ve smlouvě (pokud možno na dobu neurčitou).
Hezký den.

Nekovaříková

Dobrý den, paní Kohoutová,

chtěla jsem Vám poděkovat za spolupráci. S chůvičkou jsem byla velice spokojená, o holky se starala perfektně, bude jim určitě chybět. Dvojčata jdou sice od září do školky, ale kdybych někdy potřebovala hlídání, s důvěrou se na Vás obrátím.
Přeji pěkný den.

Petra Krejčí

Dobrý den

z mého pohledu mohu poskytnout reference na komunikaci s pí. Kohoutovou osobně, se kterou jsem velmi spokojena.
S pozdravem,

Lenka Vyternová

Dobrý den,

s Vašimi službami jsem byla spokojená a ráda je budu nadále doporučovat. Děkuji za spolupráci.
Hezký den,
S pozdravem

Michaela Siegelová

Agenturu Teja mi doporučila kamarádka, která zde také působila jako chůva. Velmi mě zaujaly internetové stránky, které toho spoustu nabízejí a jsou velmi přehledné. Proto jsem neváhala a paní Kohoutové napsala. Komunikace s ní je více než dobrá a já jsem velmi spokojená. Myslím si, že díky pečlivosti paní Kohoutové se budou o děti starat jen dobře proškolené a poučené osoby.

Tomášková Zuzana

Pracuji jako chůva pro agenturu Teja a mé zkušenosti jsou velmi kladné. Majitelka, paní Dis.Tereza Kohoutová je velmi vstřícná a ochotná. Velmi bych chtěla poděkovat za individuální přístup a ohled na mé časové možnosti

Dana Lebedová

Na agenturu jsem narazila na jejích internetových stránkách a ihned jsem zkusila štěstí. Paní Kohoutová mi opravdu ihned odpověděla a domluvili jsme si schůzku. Po splnění všech důležitých školení, mi začalo chodit spousta nabídek na hlídání. Od srpna mám pravidelné hlídání, se kterým jsem velice spokojena. S paní Kohoutovou se i nadále velice dobře spolupracuje a já jsem moc ráda, že jsem na agenturu narazila.

Veronika Soukupová

Dobrý den,

v Agentuře TEJA působím jako chůva několik měsíců. Z mého pohledu hodnotím spolupráci s agenturou jako naprosto bezproblémovou, paní Tereza Kohoutová je vždy ochotná a vstřícná k řešení veškerých záležitostí. Agentura za mne řeší veškeré formální stránky, já se tak mohu při své práci plně věnovat pouze tomu, co mne baví, to je samotné práci s dítětem. Do této činnosti mi agentura nikterak nezasahuje, pokud vše běží, jak má. Tato forma vzájemné spolupráce "agentura-chůva-klient" mi naprosto vyhovuje.

Eva Baštová

Dobrý den paní Kohoutová,

my jsme s Vaší agenturou spokojeni.
Děkujeme.
S pozdravem

Dřínkovi

Dobrý den paní Kohoutová,

Dobrý den, doposud jsem s agenturou Teja velmi spokojená. S pozdravem,

Denisa Peterková

Paní Tereza Kohoutová mne jako chůvu nadchla. Vše má pečlivě připravené, ráda vysvětlí a odpoví na případné dotazy a stará se o to, aby byly chůvičky spokojené. Po vstupním pohovoru a testu jsem dostala na starost roční dvojčátka a vše probíhá bez problému. Při jakémkoliv problému se mohu na paní Kohoutovou obrátit a vše se dá vyřešit. Agenturu Teja mohu všem rodičům doporučit, protože se vždy snaží o to, aby si rodina a chůva vyhovovali.

chůva Pekárková Kristýna

Agentura Teja mě zaujala na první pohled, svou profesionalitou, širokou škálou služeb a velmi dobře propracovanými internetovými stránkami. Nabízí kvalitní chůvičky, které absolvují potřebná školení a kvalifikace. Veškeré materiály a případné fotografie a reference chůviček, jsou předány rodičům, kteří tak mají absolutní jistotu, že své děti svěřují do péče chůviček, které se jim budou plně věnovat. Tato agentura je svou činností velmi prospěšná a pomáhá rodičům, aby jejich děti byli v té nejlepší péči a oni se tak mohli věnovat své práci nebo si jen užívat svůj volný čas.

Kristýna Lešetická

Dobrý den paní Kohoutová,

za sebe musím říci, že s Vámi byla výborná spolupráce a rádi Vašich služeb využijeme i příště.
S pozdravem

Lucie Wágnerová CK CAPRO, s.r.o.

Hlídání na Hluboké bylo úžasné, hotel perfektní, super služby, ochota personálu a všechno šlapalo. Moc chválím. Hlídací teta byla naprosto perfektní, moc milá a hodná na dětičky - dobrá volba. Moc děkuji za zajištění všeho.

Sylvie Smrčková Milanová

Paní Tereza Kohoutová dělala v naší rodině chůvu v letech 2007 až 2009. Starala se o mého syna od 5.měsíců do jeho 2 let. Měla pro něj vždy dost trpělivosti a pochopení i přesto, že býval dost ukňourané dítě, které se dalo jen obtížně zabavit. Vždy se dokázala přizpůsobit námi požadované době,kdy jsme ji potřebovali. Byla s námi ochotna cestovat jak po republice tak do zahraničí. Snažila se splynout s naší rodinou, aby působila jako její součást. Aktivně se zapojovala do péče o dítě, o synův rozvoj dovedností a znalostí. Vymýšlela pro naše dítě zábavu. Byla vždy ochotna diskutovat o problému a pomoci najít řešení, které by vyhovovalo nám i jí. Měla k dispozici klíče od našeho domu a s tím spojenou naši důvěru. Naši pracovní cesty se sice rozešli a i nadále se vídáme a udržujeme přátelské vztahy.

Agentura Teja mi zajistila pravidelné hlídání dvou dětí,které mě hodně naučili a budu na ně ráda vzpomínat.Paní Tereza Kohoutová je velice příjemná,vše probíhalo bez problémů.Mohu doporučit.

Petra B

Dobrý den, o Agentuře Teja jsem se dozvěděla díky jejím webovým stránkám, na které jsem narazila celkem náhodně. Vždy jsem chtěla pracovat s dětmi a díky agentuře jsem si své přání mohla splnit. Jelikož ještě studuji, je pro mne práce chůvičky nejen brigádou, ale zároveň praxí a obrovskou příležitostí načerpat nové zkušenosti. Proto bych chtěla poděkovat paní Kohoutové, že při svém vyčerpávajícím zaměstnání, se rozhodla ještě otevřít agenturu, která díky její spolehlivosti, vstřícnosti a dokonalému obětování se, stále vzrůstá. Chůvičky jsou zde proškoleny, musí absolvovat vstupní pohovor, předložit doklad o vzdělání a díky tomu se mohou rodiče dokonale spolehnout, že bude o jejich děti postaráno. Přeji agentuře, aby nových a spokojených rodičů stále přibývalo.
S pozdravem

Iveta M.

Paní Tereza Kohoutová mne jako chůvu nadchla. Vše má pečlivě připravené, ráda vysvětlí a odpoví na případné dotazy a stará se o to, aby byly chůvičky spokojené. Po vstupním pohovoru a testu jsem dostala na starost roční dvojčátka a vše probíhá bez problému. Při jakémkoliv problému se mohu na paní Kohoutovou obrátit a vše se dá vyřešit. Agenturu Teja mohu všem rodičům doporučit, protože se vždy snaží o to, aby si rodina a chůva vyhovovali.

chůva Pekárková Kristýna

Agentura Teja mě zaujala na první pohled, svou profesionalitou, širokou škálou služeb a velmi dobře propracovanými internetovými stránkami. Nabízí kvalitní chůvičky, které absolvují potřebná školení a kvalifikace. Veškeré materiály a případné fotografie a reference chůviček, jsou předány rodičům, kteří tak mají absolutní jistotu, že své děti svěřují do péče chůviček, které se jim budou plně věnovat. Tato agentura je svou činností velmi prospěšná a pomáhá rodičům, aby jejich děti byli v té nejlepší péči a oni se tak mohli věnovat své práci nebo si jen užívat svůj volný čas.

Kristýna Lešetická

Dobrý den paní Kohoutová,

za sebe musím říci, že s Vámi byla výborná spolupráce a rádi Vašich služeb využijeme i příště.
S pozdravem

Lucie Wágnerová CK CAPRO, s.r.o.

Hlídání na Hluboké bylo úžasné, hotel perfektní, super služby, ochota personálu a všechno šlapalo. Moc chválím. Hlídací teta byla naprosto perfektní, moc milá a hodná na dětičky - dobrá volba. Moc děkuji za zajištění všeho.

Sylvie Smrčková Milanová

Paní Tereza Kohoutová dělala v naší rodině chůvu v letech 2007 až 2009. Starala se o mého syna od 5.měsíců do jeho 2 let. Měla pro něj vždy dost trpělivosti a pochopení i přesto, že býval dost ukňourané dítě, které se dalo jen obtížně zabavit. Vždy se dokázala přizpůsobit námi požadované době,kdy jsme ji potřebovali. Byla s námi ochotna cestovat jak po republice tak do zahraničí. Snažila se splynout s naší rodinou, aby působila jako její součást. Aktivně se zapojovala do péče o dítě, o synův rozvoj dovedností a znalostí. Vymýšlela pro naše dítě zábavu. Byla vždy ochotna diskutovat o problému a pomoci najít řešení, které by vyhovovalo nám i jí. Měla k dispozici klíče od našeho domu a s tím spojenou naši důvěru. Naši pracovní cesty se sice rozešli a i nadále se vídáme a udržujeme přátelské vztahy.

Agentura Teja mi zajistila pravidelné hlídání dvou dětí,které mě hodně naučili a budu na ně ráda vzpomínat.Paní Tereza Kohoutová je velice příjemná,vše probíhalo bez problémů.Mohu doporučit.

Petra B

Dobrý den, o Agentuře Teja jsem se dozvěděla díky jejím webovým stránkám, na které jsem narazila celkem náhodně. Vždy jsem chtěla pracovat s dětmi a díky agentuře jsem si své přání mohla splnit. Jelikož ještě studuji, je pro mne práce chůvičky nejen brigádou, ale zároveň praxí a obrovskou příležitostí načerpat nové zkušenosti. Proto bych chtěla poděkovat paní Kohoutové, že při svém vyčerpávajícím zaměstnání, se rozhodla ještě otevřít agenturu, která díky její spolehlivosti, vstřícnosti a dokonalému obětování se, stále vzrůstá. Chůvičky jsou zde proškoleny, musí absolvovat vstupní pohovor, předložit doklad o vzdělání a díky tomu se mohou rodiče dokonale spolehnout, že bude o jejich děti postaráno. Přeji agentuře, aby nových a spokojených rodičů stále přibývalo.
S pozdravem

Iveta M.

Agentura Teja mi poskytla milé uvítání do řad svých chůviček. Během krátkého časového useku, po vyřízení všech nutných formalit, jsem dostala ihned několik nabídek na hlídání, či úklid. Systém hlídání mi jako studentce velice vyhovuje a domluva s pí. Kohoutovou je více než dobrá, neboť je ochotná vždy vyjít vstříc a případné problémy řeší ihned.

Dušáková

O agentuře jsem se dozvěděla z letáčku vylepeného na dveřích jednoho obchodu, kam často chodím. Protože mám 3 děti a občas nestíhám a především nemám téměř vůbec čas na sebe, řekla jsem si, že by nebylo špatné, kdybychom nějakou tu chůvičku měli. Po zhlédnutí webových stránek, které na mne zapůsobily velmi dobře, jsem se rozhodla oslovit paní Kohoutovou. Byla velmi vstřícná a obratem mi nabídla chůvičku Lindu, která přesně odpovídala mým představám. Naše malá z ní byla nadšená. Bohužel mi ale po měsíci zavolala, že pro nás kvůli velkému pracovnímu vytížení již nemůže dále pracovat. Paní Kouhoutová nám okamžitě nabídla jinou skvělou chůvičku. Také Takže opravdu musím pochválit její pohotovost a snahu vyhovět všem požadavků. Dokonce si poradila i s přáním sehnat kamaráda pro mého 13- letého syna na sportování a doučování. Agenturu Teja vám všem vřele doporučuji!

Romana

Agentura Teja je solidní agentura, která nabízí mnoho služeb pro rodiny s dětmi. Já jsem zde pracovala jako chůvička několik měsíců. Musela jsem doložit své schopnosti a praxi v oblasti hlídání a starání se o děti. Jednalo se například o výpis z trestního rejstříku, dále o psychologický test, který shledávám jako velmi objektivní, následně jsem také prodělala školení o první pomoci pro děti aj. Spolupráci s rodinou, kde jsem pracovala, mi agentura dobře zajistila. Velmi kladně také hodnotím přístup jak k rodičům, tak k chůvičkám. První setkání rodiny se mnou, ze kterého jsem byla mírně nervózní, totiž proběhlo nad mé očekávání, v čemž oběma stranám pomohla právě agentura. Od rodiny vím, že se mnou byla velmi spokojena a mezi námi byl pěkný vztah. Osobně hodnotím tuto agenturu jako velmi dobrou. Vzhledem ke všem materiálům, které agentura vyžaduje od svých chůviček, se rodiče určitě nemusí bát svěřit své děti do jejích rukou.

Mgr. Veronika Hanušová

O agentuře TEJA jsem se dozvěděla na doporučení od kamarádky. Ocitla jsem se svou rodinou v situaci, kdy jsme čekali narození dvojčátek a potřebovali jsme pohlídat 2,5- letého syna a postarat se o úklid domácnosti. Na základě pohovoru s paní Kohoutovou, majitelkou agentury, nám byl zaslán krátký životopis vhodných kandidátek na hlídání a úklid dle našich požadavků. Slečna na úklid byla moc šikovná, paní na hlídání též, ale po jejím úrazu jsme potřebovali narychlo ze dne na den zástup. Naštěstí během hodinky nám byl zaslán kontakt na novou chůvu. Na základě dobrých zkušeností s agenturou jsem ji doporučila všem kamarádkám. Jediné, co musím vytknout je, že je těžké zastihnout telefonicky paní Kohoutovou (přikládám to pracovnímu vytížení) a též jsme měli nesrovnalosti ve vyúčtování za služby, ale ty byly vždy na základě našeho upozornění vyřešeny.

Zuzana Rybáková

Paní Terezu Kohoutovou jsem poznal při výběrovém řízení na místo osobního asistenta. Rád bych zdůraznil velice vstřícný postoj k mé osobě v mých začátcích, profesionální přístup, podle mého soudu i velice dobrou orientaci v oblasti sociální péče. Dále bych chtěl vyzdvihnout její vztah ke klientovi a jeho blízkému okolí, citlivé jednání a empatický přístup. Kdykoliv jsem se na p. Kohoutovou obrátil s žádostí o pomoc, nebo o radu, vždy mi vyšla vstříc a snažili jsme se ve spolupráci tento problém vyřešit.

Petra B

Dobrý den, o Agentuře Teja jsem se dozvěděla díky jejím webovým stránkám, na které jsem narazila celkem náhodně. Vždy jsem chtěla pracovat s dětmi a díky agentuře jsem si své přání mohla splnit. Jelikož ještě studuji, je pro mne práce chůvičky nejen brigádou, ale zároveň praxí a obrovskou příležitostí načerpat nové zkušenosti. Proto bych chtěla poděkovat paní Kohoutové, že při svém vyčerpávajícím zaměstnání, se rozhodla ještě otevřít agenturu, která díky její spolehlivosti, vstřícnosti a dokonalému obětování se, stále vzrůstá. Chůvičky jsou zde proškoleny, musí absolvovat vstupní pohovor, předložit doklad o vzdělání a díky tomu se mohou rodiče dokonale spolehnout, že bude o jejich děti postaráno. Přeji agentuře, aby nových a spokojených rodičů stále přibývalo.
S pozdravem

Ing. Michal Sláma
Samota 368, Lišov

S agenturou Teja jsem velice spokojená, jsem zde zaregistrovaná jen krátce, ale zatím nemohu říct nic negativního. Tato agentura mi zajistila už několik brigád (hlídání, úklid), z toho na jednu docházím pravidelně. Líbí se mi dobrá komunikace a celkové zprostředkování brigády. Všechny informace a pokyny mi jsou vždy zavčas předány, vše je dobře vysvětleno a tak u mě nevzniká pocit nejistoty. Agentura Teja nabízí řadu brigád, které jsou vhodné především pro dívky( studentky). Podle mého názoru jsou tyto brigády platově dobře ohodnocené a hlavně pro dívky jsou tyto práce vlastní. Jsem ráda, že jsem zde zaregistrovaná. Není nad dobrou komunikaci a sympatické jednání.

Lenka M.

Zdravím,

byla jsem maximálně spokojena, jsem ráda, že jsem do toho s Vaší agenturou šla. Počkám na další těhotenství a zase se ozvu. Díky a přeji hodně štěstí Z.Č.

Z.Č.

Dobrý den,

ráda bych se s Vámi podělila o své první zkušenosti a seznámení se s Agenturou Teja a pí Terezkou Kohoutovou,DiS. Před dvěmi měsíci jsem se společně s přítelem přistěhovala do Českých Budějovic a našli si zázemí v přízemním bytě jednoho z rodinných baráčku u „Nás“ ve Včelné. Nic netušící jsem byla jaký velmi příjemný osud mne nemine. Naší sousedé byli manželé Kohoutovi. Seznámení s pí Terezou Kohoutovou,DiS. bylo velmi příjemné, jak její vystupování, tak výborná spolupráce, profesionalita, zodpovědnost, charakter, kreativnost, pomoc při obtížích, rady a hlavně její výborné zkušenosti. Nejvíce mě překvapilo, jak by se nejraději pro chůvy rozdala, jak umí zařídit jakoukoliv akci, kurz první pomoci, předání zkušeností, a jak se snaží o rozvoj ägentury. S agenturou Teja jsem moc spokojená. Katka H.

Katka H.

Nesmírně si vážím přístupu pí Kohoutové, který je na profesionální úrovni, tací by měli být všichni lidičky a bylo by na světě dobře. Pí Kohoutová má u mne kytičku za její obětavost a vstřícnost. Člověk by měl svou práci vykonávat s přesvědčením pomoci i za cenu zcela zdarma a brát práci jako koníček. Pí Kohoutová má srdíčko na správném místě, chce druhému pomoci a na sebe často zapomíná, i když má pěkný pocit z blaha druhých lidí.
S úctou

Bc. Jan Beneš

Tereza Kohoutová,DiS. se účastnila IV. Psychorehabilitačního pobytu pro rodiny s dětmi s onemocněním spinální svalové atrofie. Před přípravou pobytu projevila hlubší zájem problematiku a nabídla svoji zkušenost, taktéž v průběhu celé akce byla velmi nápomocná a empatická k potřebám osob se zdravotním postižením a jejich pečujícím osobám.

Helena Kočová

Jmenuji se Andrea Hnízdová a jsem studentka Magisterského programu etika v sociální práci a jako osobní asistent pracuji již od loňského léta (červenec 2009). Dostala jsem nabídku na vedoucího střediska jižní Čechy. S paní Kohoutovou jsme se shodly, že na tuto pozici nemám dostatek časového prostoru (student) a také, že je potřeba automobil, pro klienty, které bydlí mimo ČB. Domluvily jsme se, že ji pomohu přibližně na měsíc s její prací, poněvadž ona ji už také nestíhala, z důvodu nové pracovní pozice. A že mě vyplatí ze svého platu. Musím říci, že paní Kohoutová se ukázala jako velice schopná, služba se rozšířila o desítky klientů a také asistentů. Šlo vidět, že má již velké praktické zkušenosti.

Andrea Hnízdová

Jelikož jsem v agentuře zatím krátce, nemám tudíž velké zkušenosti, ale prozatím jsem spokojena s dobrou komunikací, která je opravdu rychlá a věcná. Práce mě moc baví a ráda ji dělám.

Jaroslava Hašková

Dobrý den,

u agentury se mi líbilo, že mi sehnala rodinu na dlouhodobou spolupráci, na první hlídání mě doprovodila a z výplaty si nestrhávala žádnou vysokou provizi.

Markéta Panská

S agenturou Teja jsem začala spolupracovat na podzim roku 2009. Již při jednání o nástupu jako chůva se mi líbilo, že paní Tereza Kohoutová, DiS mi vše podrobně vysvětlila a chovala se velmi mile a přátelsky. Musela jsem splnit několik testů a vstupní pohovor. Na základě výsledků jsem byla přijata. Líbí se mi, že chůvy toto musí projít, protože rodiče mohou mít jistotu, že jejich dítě bude v dobrých rukou. Agentura si zakládá na tom, že si chůva musí od začátku rozumět s dítětem i rodiči. Nakonec jsem hlídala 1,5roční holčičku a při povídání s maminkou jsem se dověděla, že najít hlídací agenturu je docela obtížné. Nakonec našla Teju, kde byla spokojená nejen s jednáním agentury, ale i s cenami a nakonec i se mnou. Jako největší plus vidím v tom, že při jakémkoli problému jsem se obrátila na paní Kohoutovou a vždy jsme vše vyřešily. To se v dnešní době moc nestává. Práce se mi velmi líbila, ale kvůli práci na plný úvazek hlídání již nestíhám. Dodnes udržuji přátelské vztahy s rodinou, kde jsem hlídala a za to vděčím agentuře.

Veronika Hrabětová.

Velmi dobrá komunikace, spolupráce, ochota k domluvě co se týče pracovní a časové flexibilnosti, otevřenost pro sdílení radostí i těžkostí ve službě, přátelské jednání. Tuto agenturu doporučuji všem pro příjemné usnadnění jejich každodenních potřeb.

Tereza Kymlová

S úklidem jsem byla velice spokojena, pouze menší výhradu mám k nabízené službě v rámci jarního úklidu, a to čištění koberců, když jsem předpokládala, že agentura disponuje nějakým strojem pro toto čištění. Jinak nemám výhrady. Pokud jde o slečnu Ivu (pozn.Agentury Teja: chůva), jsem spokojena hodně moc, tak doufám, že chvála i Ivča, nám vydrží a samozřejmě děkuji. Gottwaldová

Gottwaldová

Zdravím a posílám slíbenou referenci. Předloňské jaro došlo i a mě: nabídky na práci se hrnuly, ale tří a půlleté dítě nepřijaté do školky na krku, žádný sourozenec na cestě a manžel s pracovní dobou od nevidím do nevidím. Situace neprospívající nikomu ze zúčastněných. Jako první jsme začala hledat na netu, jestli i v naší jihočeské maloměstské metropoli najdu něco jako hlídací agenturu. A ejhle, našla jsem ji dřív, než jsem čekala a dokonce se sídlem pár ulic od našeho bydliště. Spolupracujeme už rok, dostali jsme přidělenou chůvičku Lenku, která syna vyzvedává ze školky, vodí ho na různé kroužky nebo jen tak na procházky a na hřiště. Pokud počasí nedovolí hrají si doma. Je spolehlivá, ochotná, velice flexibilní, konzultuje se mnou některé synovo výstřelky, komunikujeme pravidelně mailem i telefonicky při řešení akutního problému. Nemohu si ani v nejmenším stěžovat, spíš naopak jsem velmi ráda, že ji mám. Rovněž jsem ráda, že jsem v sobě překonala pocit, že domácnost dítě i práci musím zvládnout sama. Ne, teď už vím, že nemusím a v dohledné době si zajistím i paní na úklid. Přes agenturu Teja pochopitelně:-)

Mgr. Ledinská Markéta

Po své půlroční spolupráci s agenturou Teja vnímám tuto jako agenturu, která svými nabízenými službami maximálně vychází vstříc požadavkům klientů (pečlivý výběr chův a pomocnic v domácnosti dle specifických požadavků a přání rodiny, obstarání dětí jakéhokoliv věku v jakoukoliv denní či noční hodinu). Jeví se mi, že díky této flexibilitě a profesionálnímu přístupu k věci požívá důvěry a obliby u mnohých klientů z Českých Budějovic a přilehlého okolí.

Gabriela Lesná, chůva

Agenturu Teja mi doporučila kamarádka, jejíž známá pracovala v agentuře jako chůva a práci si moc chválila. I já jsem velmi spokojena. Myslím, že s Lejlou si rozumíme, její maminka je moc milá a vstřícná. Docházím k nim dvakrát v týdnu a doučuji Lejlu češtinu a matematiku. Je skvělé, že agentura nabízí vedle hlídání i jiné, časově méně náročné druhy práce, které se dají dobře skloubit se školním rozvrhem. Jednou z dalších výhod je, že nám agentura vedle práce nabízí také možnosti dalšího vzdělávání formou kurzů. Paní Kohoutová je spolehlivá a její přístup vůči sobě mohu hodnotit jen kladně. Jsem moc ráda, že mám možnost v této agentuře pracovat. Jana Petrů

Jana Petrů

Dobrý den

paní Kohoutová, moc Vám za Vaše služby děkuji a pokud se do CZ vrátíme, ráda bych Vás potom kontaktovala a poprosila bych Vás o zajištění chůvičky k nám někde blíže. Co se týče paní Sedmíkové, je úžasná a malej z ní byl nadšený. Ještě jednou za ní mockrát děkuji. Děkuji a přeji i nadále mnoho spokojených maminek a chůviček a mrňat:-)
Pěkný den S pozdravem

Kašková Petra

Dobrý den,
děkuji za Vaše služby,všechny chůvičky jsou bez chyby.
Hezký den

Hauserová

Dobrý den,

s Agenturou Teja jsme velice spokojeni.

manželé Kapustovi

Dobrý den,

Na agenturu Teja jsem náhodně narazila na internetu v době, kdy jsem se marně pokoušela najít si práci v tomto okruhu služeb, které právě Teja nabízí. Proto mě velice mile překvapila kladná odpověď paní Kohoutové, které touto cestou děkuji za tuto příležitost. Dnes pro tuto agenturu pracuji zhruba půl roku a jsem velmi spokojena. Díky této práci člověk poznává nové lidi a nabývá nových zkušeností díky kurzům, které paní Kohoutová pro chůvičky zprostředkovává. Osobně bych se nebála využít služeb této agentury i jako klient, jelikož vím, že všechny chůvičky prochází nejrůznějšími náležitostmi, aby jejich práce byla vykonávána na patřičné úrovni.

L. Černá

Pod agenturou Teja pracuji téměř rok a jsem s ní velice spokojená. S paní Kohoutovou je vždy výborná komunikace i spolupráce, vím, že se na ní mohu kdykoliv obrátit, kdyby byl jakýkoliv problém. Díky agentuře jsem získala další zkušenosti v péči o děti a odcházím z hlídání pokaždé s úsměvem na rtech, protože mi děti vždy zlepší náladu. Dále chodím pravidelně uklízet a žehlit. Agentura mi umožnila absolvovat kurz Něžná náruč rodičů, který mě velice zaujal a bavil.Díky této agentuře jsem získala pravidelný zdroj příjmů což, jako studentce se mi velmi hodí.

Tereza Francová

Dobrý den,

co se týká naší chůvičky Ivety Morové, tak mohu jednoznačně říct, že se jedná o zodpovědného člověka, který to s dětmi umí. Líbí se mi, že se dětem opravdu věnuje, hraje si s nimi, povídá, atd. Je milá, vstřícná a ochotná a nikdy jsme spolu nezažili sebemenší náznak konfliktu. Nemám strach jí svoje děti svěřit (a to jsou opravdu malé -17 měsíců, a 3 roky) a děti na ni navíc reagují velmi pozitivně a starší dcera se při zmínce o "tetě Ivetě" nemůže dočkat, kdy už zase přijde.
S pozdravem

L. Křenková

Dobrý den paní Kohoutová, Děkuji Vám za spolupráci na svatbě. Svatebčané i děti byli moc spokojeni. Slečny byly úžasné. Věřím, že naše spolupráce je odstartována a budeme Vás více využívat.

Dobrý den,

děkujeme za kvalitní služby. Pokud budeme znovu potřebovat hlídání, rádi se na Vás obrátíme.

Mirka Machová

Chtěla bych poděkovat Agentuře Teja za spolupráci, kdykoliv se na ni mohu obrátit a snaží se vyřešit jakýkoliv problém spojený s hlídáním dětí, pomocí v domácnosti atd.
S pozdravem

L.H.37 let

Dobrý den, v květnu loňského roku jsme se rozhodli s manželem pro našeho syna Tomáše, kterému byl rok a půl, najít vhodnou „ tetu na hlídání“ na delší pravidelnou dobu. Byla jsem ráda, že jsem nemusela neustále žádat nejbližší příbuzné. Oslovili jsme několik agentur a po velmi milém telefonátu s majitelkou paní Terezou Kohoutovou a poté i po osobním pohovoru s ní a vybranou chůvou paní Lenkou Jarošovou, jsme se rozhodli využít služeb agentury Teja. Co nás také ubezpečilo o správném výběru byly nejen kladné reference ale také fakt, že paní Jarošová bydlí ve stejném městě jako my. Tímto bychom jí chtěli poděkovat.

Manželé Eva a Petr Amblerovi

Děkujeme profesionální hlídací Agentuře Teja a její majitelce paní Tereze Kohoutové za poskytnutí úžasných a milých chůviček, které se po celou dobu běžeckého závodu staraly o děti v dětském koutku RunTour. Jsme velmi spokojeni s jejich profesionalitou a přístupem k dětem, důkazem jsou velmi pozitivní ohlasy od samotných rodičů: "Naprostou jedničku si zasloužíte za dětský koutek, kde byly naše děti profesionálně zaopatřeny během závodu." Za organizátora RunTour2013 děkujeme a přejeme mnoho spokojených rodičů.

Lucie Hanousková

Agenturu TEJA jsme oslovili za účelem hlídání dětí v prostorách ČS, kde probíhalo setkání našich zaměstnankyň na MD/RD. Paní Kohoutová byla od začátku velice ochotná a organizačně vše vyšlo na jedničku. V průběhu hlídání nebyly žádné problémy a obě slečny, které měly děti na starost, je dokázaly zabavit a utěšit v době nepřítomnosti jejich maminek. S agenturou jsme byli tedy velice spokojeni a budeme se těšit na další spolupráci.

Kateřina Urbánková, Lidské zdroje, Česká spořitelna a.s.

Dobrý den,

dovolila bych si využít této příležitosti a poděkovat za paní Khurovou, kterou mohu jen doporučit. Její služby jsou nejlepší, jaké jsme doposud obdrželi. Ještě jednou velice děkuji.
S pozdravem

Tereza Francová

Dobrý den,

s chůvičkou Terkou F. jsme byli velice spokojeni. Lenka nám hlídala syna (2,9let) v náš svatební den, o syna bylo výborně postaráno. A naše dvě neteře, které jsou ve věku, kdy není třeba hlídání, se od chůvičky prakticky nehnuly, byly nadšené, doslova si ji zamilovaly. Profesionalita, milé jednání, vnitřní klid. Děkujeme Vaši agentuře.
S pozdravem

Procházkovi

Dobrý den, děkuji za chůvy minulý týden. Hlídání bylo bezproblémové a já s manželkou jsme si mohli užívat klidný večer ve městě bez toho, abychom si dělali starosti o děti. S přáním hezkého dne, Ashley Aires
S přáním hezkého dne

Ashley Aires

Paní Kohoutová, děkuji Vám i Terezce za vstřícnost. Jsme s Terezkou velmi spokojeni, holky si ji oblíbili a já oceňuji profesionalitu a ochotu pomoci.
S pozdravem

Pavla Drunecká

Zobrazit více referencí