Motto: „Děti si mohou hrát, rodiče mají žít!“

Reference na příměstské tábory

Příměstské tábory v KC Hrubého probíhají podobně jako školička, týden je tématicky zaměřený, děti tráví hodně času venku, cvičí, kreslí, hrají různé hry. syn byl naprosto spokojený, chodil domů nadšený, dokonce jsme ho dodatečně dohlašovali na další termíny.

Z příměstských táborů jsme byli nadšeni! Jáchymovi jsou teprve dva roky, a i tak si program moc užil společně se staršími dětmi. Každý den děti čekalo spoustu pohybových i kreativních aktivit a soutěží, vždy na předem dané téma. Jáchym pak měl doma radost z drobných cen, které za účast získal. Nejlepší v celém Komunitním centru Hrubého je ovšem respektující a profesionální přístup všech tet. Děkujeme!

Jáchym, Kateřina a Filip Eklovi

Příměstský tábor u vás mohu jen doporučit. Paní vychovatelky se dětem věnovaly a braly na zřetel individualitu dětí. Má dcera, předškolačka, neměla dobrou zkušenost se školkou a s paní učitelkou v ní,ale u vás byla nadšená, neplakala a těšila se na další den. Takové těšení a chování u dcery ve školce nikdy nebylo. Děkuji tedy paním vychovatelkám, tetám za krásný týden u nich.

S pozdravem, Martina Rothbauerová

Na tábory do Dětského klubu v KC  se každý rok strašně moc těšíme, nejen že jsou tématické se spoustou zábavy,her,soutěží ale kluci si vždy odnesou nějaké dárečky,spoustu výtvorů,a to nejdůležitější-tolik zážitků o kterých mluví ještě dva dny! Moc děkujeme za vřelost,laskavé tety a radost kterou dětem rozdáváte. Vždy se budeme rádi vracet.

Jahodovic

Viktorka i její rodiče moc děkují za úžasný týden během prázdnin!!! Bylo to opět bez chybičky a Viktorka se moc těší na následující rok!

Jarka Mrkvičková

Pětiletou dceru program tábora velmi bavil. Byla nadšená hlavně z malování na obličej a proměna v hrdinku se jí líbila natolik, že málem s maskou a pláštěm i spala. Jako rodič oceňuji, že nabízíte možnost vybrat si v daných termínech případně jen konkrétní dny. Prázdniny se totiž v naší rodině řídí trošku jiným časovým rozvrhem. Rádi se opět zúčastníme.

Zuzka

Dceru jsem z tábora pokaždé vyzvedávala velice spokojenou, uvolněnou a nadšenou. Tety byly moc milé, usměvavé a dobře naladěné.

Natálka byla spokojená. Každý den mi povídala nové zážitky a co všechno vyráběla. Chci Vám touto cestou poděkovat za skvělou organizaci každého dne a péči o děti. Pokud bude příležitost a ráda ji k vám opět dám. Zdravíme všechny tety.

Děkuji Mirvaldová

Pokud někdo hledá v létě o prázdninách místo, kde se dítě dobře zabaví a bude mít kamarády a každý den originální program, mohu jen a jen doporučit. Naše skoro 5letá Anetka tam letos chodí 3 rokem a je opět nadšená. Každý den něco tvoří, podle počasí se i vykoupou v bazénku,, užijí si i soutěže a hřiště, prostě ideál! Velká výhoda je i pro děti dietáře, jídlo jim dáváte vlastní, tudíž se nemusíte bát, že sní co nemá. Pro ty, kdo nemají k dispozici hlídací babičky a jejich děti mají rády kamarády, je toto ideální plán na léto!Těšíme se na další táborové týdny!!

Jana s Anetkou

Letní tábory v KC Hrubého si obě moje dcery moc užily. Výhodou bylo, že den začaly společně - skupinky mladších a starších dětí se rozdělily až v průběhu dopoledne. Velmi si vážím individuálního přístupu Terky Kohoutové a týmu tet, kdy dítě a jeho potřeby jsou vždy na prvním místě. Děkuji za krásné dny s vámi!

S pozdravem, Magda Hromadová

Dcera 3 roky, chodila během školního roku do školičky v Komunitním centru Hrubého. Takže kam s ní o prázdninách bylo u nás vyřešeno snadno - do tábora, kde to zná :-). Moc se jí tam líbilo, tety byly naprosto pohodové a ve všem pomáhaly a snažily se vyhovět i jejímu zdravotnímu znevýhodnění. Takže za nás perfektní, moc děkujeme a příští léto se k Vám zase těšíme!!!

Anetka s maminkou

Letos jsme příměstský tábor v KC Hrubého absolvovaly již podruhé, tentokrát už i s tím mladším, ročním synkem. Starší syn se na tety těšil tak moc, že se co týden ujišťoval, zda zase budeme chodit za tetama. Jejich přístup je totiž klidný, pohodový, dětem není problém pomoct s oblékáním, svlékáním, jídlem,nebo i přebalováním nejmenších. Vládne zde souhra dětí a tet, které vymýšlí další aktivity, ať už říkanky s pohybem, bojovky nebo mini disco :)

Je super vědět, že je o dítě postaráno stejně - ať už tam jste nebo ne, vědět, že tety udělají maximum a že se nikdo nepřetvařuje. Paní Kohoutová odvádí skvělou práci a já jí za ni z celého srdce děkuji.

Jana J.

Naše holčička se na letní příměstský tábor každý den těšila. Nosila mi cyklistickou helmičku a říkala: "Tati, už musíme do školky". Velice smutná chodila domů s tím, že už školka skončila. Myslím, že to je hlavní předpoklad kvalitně vedeného letního tábora. Moc Vám za všechno děkujI. Jste skvělé.

S pozdravem, Honza Flegl

Na letní tábor jsem přihlásila své dva syny (2 a 4 roky) a oba se každý den těšili do KC. I přesto, že si starší syn těžko zvyká v novém prostředí a mezi novými lidmi, v KC nebyl žádný problém a vždy se na hlídání těšil. Děti chodili každý den ven a já byla v klidu, protože jsem věděla, že jsou v dobrých rukách.

Hudličková

Prvně bychom Vám i všem “tetám” KC Hrubého chtěli poděkovat, že se o “naše” děti tak hezky staráte, Aninka se do vaší školičky vždy moc těšila, na tety i kamarády J Díky tomu, že byla zvyklá chodit do školičky, proběhla i adaptace v MŠ úplně bezproblémově. Rozhodně vaši školičku všem váhajícím rodičům doporučujeme.

Děkujeme, Petr a Alena Barešovi

Letní tábory si všechny naše děti moc užily. Ostatně jako už loňský rok. Každý den je čekal pestrý program. Hry, ve kterých plnily různé zábavné a tvůrčí úkoly, byly nápaditě připravené a pro děti měly až nádech dobrodružství. Při vyzvedávání nám s nadšením ukazovaly, co zrovna ten den vytvářely a nadšeně líčily všechny svoje zážitky. Za pěkného počasí trávily z velké části čas venku, podnikaly s „tetami“ výpravy na různá hřiště, zmiňované kreativní hry, v horku se na louce před komunitním centrem vydováděly i v plavkách u fontánky. Bylo prima vyzvedávat je plné energie a cítit, jak jim bylo na táboře skutečně hezky.

Kobylákovi

Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se podíleli na přípravě letošních příměstských táborů v KC Hrubého. Viktorce se na táboře moc líbilo. Každé ráno se na tábor nadšeně chystala a s věcmi, co si tam vyrobila, doma běhá občas ještě dnes a na tábor vzpomíná. Byli jsme moc spokojeni.

Děkujeme za organizaci. Viktorka a Barbora P.L.

Na letní tábor Toník do dnes vzpomíná, objevil tam svou od té doby oblíbenou bojovku, plnění úkolů a chození po "táborcích" jak si je sám pojmenoval. Každý den chodil plný nových dobrodružství a vyprávěl koho stopovali nebo co kde objevili a tahal z kapes barevné útržky fáborků. Určitě se rádi zúčastníme i další léta, je to příjemné zpestření pro nás všechny.

S pozdravem, Slukovi

Zobrazit více referencí