Motto: „Děti si mohou hrát, rodiče mají žít!“

Reference na tanečky s Jančou

Tanečky jsou super, dcerka tam chodí moc ráda a občas jí nemůžu ani dostat domů :). Lektorka Janča je úžasná, milá, hodná s dětmi to umí, hodiny jsou zábavné a dceři velice pomáhají s koordinací pohybu zábavnou formou. Mohu vřele doporučit. 

Tanečky s Jančou dcerku velmi baví, i když jí ještě nejsou ani tři roky. Citlivý přístup paní učitelky, hudba a samotné cvičení je skvělé, dcera se na něj pokaždé těší a nejraději by chodila denně. Také je vidět, jak jí prospívá holčičí kolektiv. Cvičení není jednotvárné a navíc je pokaždé aspoň trochu jiné a s jinými pomůckami, což je obohacující.

Dcera chodí do "školičky" od 2 let a byla tam spokojená, nikdy neplakala, neboť ji "tety" se svým program vždy zabavily. Po přechodu do státní školky ji školička chyběla, proto jsme uvítali možnost chodit tam i nadále v, v rámci odpoledních aktivit. Vybrali jsme Dilničky a Tancování a obojí se úžasné. Dílničky víc relaxační, tvořivé a klidnější, a tancování zase obráceně - krásně se tam vyřádí a tety dokonce pro holky udělaly i "Elsí den"  - celé v duchu ledového království.Moc děkujeme a v příštím roce zas s námi počítejte!!

Jana s Anetkou