Motto: „Děti si mohou hrát, rodiče mají žít!“

Reference na příměstské tábory

Letní tábory v KC Hrubého si obě moje dcery moc užily. Výhodou bylo, že den začaly společně - skupinky mladších a starších dětí se rozdělily až v průběhu dopoledne. Velmi si vážím individuálního přístupu Terky Kohoutové a týmu tet, kdy dítě a jeho potřeby jsou vždy na prvním místě. Děkuji za krásné dny s vámi!

S pozdravem, Magda Hromadová

Dcera 3 roky, chodila během školního roku do školičky v Komunitním centru Hrubého. Takže kam s ní o prázdninách bylo u nás vyřešeno snadno - do tábora, kde to zná :-). Moc se jí tam líbilo, tety byly naprosto pohodové a ve všem pomáhaly a snažily se vyhovět i jejímu zdravotnímu znevýhodnění. Takže za nás perfektní, moc děkujeme a příští léto se k Vám zase těšíme!!!

Anetka s maminkou

Letos jsme příměstský tábor v KC Hrubého absolvovaly již podruhé, tentokrát už i s tím mladším, ročním synkem. Starší syn se na tety těšil tak moc, že se co týden ujišťoval, zda zase budeme chodit za tetama. Jejich přístup je totiž klidný, pohodový, dětem není problém pomoct s oblékáním, svlékáním, jídlem,nebo i přebalováním nejmenších. Vládne zde souhra dětí a tet, které vymýšlí další aktivity, ať už říkanky s pohybem, bojovky nebo mini disco :)

Je super vědět, že je o dítě postaráno stejně - ať už tam jste nebo ne, vědět, že tety udělají maximum a že se nikdo nepřetvařuje. Paní Kohoutová odvádí skvělou práci a já jí za ni z celého srdce děkuji.

Jana J.

Naše holčička se na letní příměstský tábor každý den těšila. Nosila mi cyklistickou helmičku a říkala: "Tati, už musíme do školky". Velice smutná chodila domů s tím, že už školka skončila. Myslím, že to je hlavní předpoklad kvalitně vedeného letního tábora. Moc Vám za všechno děkujI. Jste skvělé.

S pozdravem, Honza Flegl

Na letní tábor jsem přihlásila své dva syny (2 a 4 roky) a oba se každý den těšili do KC. I přesto, že si starší syn těžko zvyká v novém prostředí a mezi novými lidmi, v KC nebyl žádný problém a vždy se na hlídání těšil. Děti chodili každý den ven a já byla v klidu, protože jsem věděla, že jsou v dobrých rukách.

Hudličková

Prvně bychom Vám i všem “tetám” KC Hrubého chtěli poděkovat, že se o “naše” děti tak hezky staráte, Aninka se do vaší školičky vždy moc těšila, na tety i kamarády J Díky tomu, že byla zvyklá chodit do školičky, proběhla i adaptace v MŠ úplně bezproblémově. Rozhodně vaši školičku všem váhajícím rodičům doporučujeme.

Děkujeme, Petr a Alena Barešovi

Letní tábory si všechny naše děti moc užily. Ostatně jako už loňský rok. Každý den je čekal pestrý program. Hry, ve kterých plnily různé zábavné a tvůrčí úkoly, byly nápaditě připravené a pro děti měly až nádech dobrodružství. Při vyzvedávání nám s nadšením ukazovaly, co zrovna ten den vytvářely a nadšeně líčily všechny svoje zážitky. Za pěkného počasí trávily z velké části čas venku, podnikaly s „tetami“ výpravy na různá hřiště, zmiňované kreativní hry, v horku se na louce před komunitním centrem vydováděly i v plavkách u fontánky. Bylo prima vyzvedávat je plné energie a cítit, jak jim bylo na táboře skutečně hezky.

Kobylákovi

Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se podíleli na přípravě letošních příměstských táborů v KC Hrubého. Viktorce se na táboře moc líbilo. Každé ráno se na tábor nadšeně chystala a s věcmi, co si tam vyrobila, doma běhá občas ještě dnes a na tábor vzpomíná. Byli jsme moc spokojeni.

Děkujeme za organizaci. Viktorka a Barbora P.L.

Na letní tábor Toník do dnes vzpomíná, objevil tam svou od té doby oblíbenou bojovku, plnění úkolů a chození po "táborcích" jak si je sám pojmenoval. Každý den chodil plný nových dobrodružství a vyprávěl koho stopovali nebo co kde objevili a tahal z kapes barevné útržky fáborků. Určitě se rádi zúčastníme i další léta, je to příjemné zpestření pro nás všechny.

S pozdravem, Slukovi